Už 13. dubna představí Škoda omlazené provedení svého velkého SUV Kodiaq. Jeho hlavním vnějším poznávacím znakem bude oproti stávající verzi výraznější maska chladiče a nové provedení světlometů. Tyto nové prvky si můžete prohlédnout nejen na prvních skicách, ale také v krátkém videu.

Přečtěte si také:  Facelift Škody Kodiaq se ukazuje na designových skicách. Odhaluje, na co se můžeme už za dva týdny těšit

Škoda Kodiaq dostává přední LED světlomety, které společně s mlhovými světly vytváří „čtyřokou“ světelnou grafiku. V kombinaci se vzpřímenější a nově také šestihrannou maskou chladiče přináší tyto prvky modernizovanému vozu ještě dobrodružnější tvář než doposud.

Další výraznou novinkou je upravený přední nárazník, který je po obou stranách orámovaný prvky ve tvaru písmene L. Vyznačuje se širším centrálním přívodem vzduchu a dekory v barvě hliníku.

Na zádi opět najdeme světlomety s typickou grafikou ve tvaru písmene C, i ty jsou tentokrát užší a ostřeji řezané než u předchůdce.

Přečtěte si také:  Modernizovaná Škoda Kodiaq RS se projíždí na českých silnicích skoro bez maskování

Omlazený Kodiaq naváže na úspěšné předchozí provedení, kterého Škoda od jeho představení v roce 2016 prodala přes 600 000 kusů. První velké SUV mladoboleslavské značky položilo základy aktuální paletě SUV modelů Škoda a zároveň založilo tradici pojmenovávání SUV značky názvy s písmenem K na začátku a Q na konci.

Upozornění na komentáře
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments