V poslední době se o automobilce BMW mluví ze dvou důvodů a oba se týkají designu. První rozruch způsobila nová podoba ledvinek u čtyřkové řady. Další velké debaty rozpoutala podoba nového elektrického modelu iX. Uklidnit všechny ty vášně by nakonec mohla, ale nemusela chystaná nová verze obrovského SUV X7. Ta sice z pohledu designu karoserie nijak nevybočí, což potvrzují spy fotky, které se objevily na webu Carscoops, ale co typřední světlomety?

Fotky byly nafoceny přímo v Mnichově, kde BMW sídlí a kde probíhají i testovací jízdy chystaného faceliftu. Ten by měl být odhalen během příštího roku a do prodeje by se měl dostat v roce 2022.

Přečtěte si také:  BMW X8 poprvé na denním světle. Zatím však pod silnou kamufláží

Podle fotek je jisté, že zmíněný design projde změnami, pořád čekáme, co se stane s předními světlomety. Podobné je totiž má i nové BMW X8. Přepracována byla i mřížka chladiče, tedy ony dnes tak diskutované ledvinky, ale zatím to vypadá, že je v tomto případě BMW udrží v rozumném rozměru.

Dle fotek to vypadá, že zadní část žádnou větší úpravou neprošla. Nicméně auto zachycené na fotkách je prototyp a je možné, že se konečná podoba produkční verze ještě změní.

Přečtěte si také:  Timo Glock ukáže, jak to funguje v BMW Individual Manufaktur

A změny jistě proběhnou i v interiéru, kde bychom se měli dočkat revidovaného infotainmentu včetně jeho nového softwaru. Pod kapotou by se pak měly objevit jak standardní spalovací jednotky, tak samozřejmě také hybridy. Bez nich to dnes už prostě nejde.