Exkluzivní paket k výročí oslav 50 let Porsche 911

Autor: Pavel Srp - 3. 5. 2013


U příležitosti 50. výročí legendárního automobilu Porsche 911 připravila společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, pro své zákazníky exkluzivní nabídku ve formě paketu „dynamic comfort“. Atraktivní nabídka se vztahuje na všechny nové a skladové vozy Porsche 911 zakoupené v období od 1. května do 30. července 2013.

„U příležitosti významného jubilea legendárního modelu 911 chceme příznivce značky Porsche a milovníky sportovních vozů potěšit něčím výjimečným. Proto přicházíme s tímto exkluzivním paketem,“ sdělil Christian Lang, generální ředitel Porsche Inter Auto CZ. „Od počátku našeho působení v České republice, od roku 1992, jsme prodali již více než 450 vozů 911. Tento výsledek svědčí o vysokém zájmu o tento model,“ dodal Lang.

Pro všechny zákazníky, kteří si zakoupí nový nebo skladový vůz Porsche 911 (nevztahuje se na modely Porsche 911 Turbo a 911 GT3) je připravena nabídka exkluzivního paketu „dynamic comfort“ v hodnotě 100 000 korun českých včetně DPH s padesátiprocentním zvýhodněním. Tento paket obsahuje Porsche Dynamic Light Systém (PDLS) a parkovací asistent, který je umístěn v přední i zadní části automobilu. Dále se můžete těšit na automatické zatmavení zpětných zrcátek, v kombinaci s dešťovým senzorem, vyhříváním sedadel a přípravu na mobilní telefon s připojením technologie Bluetooth.

Po pět desetiletí je model 911 srdcem značky Porsche. S více než 820 000 vyrobenými kusy je Porsche 911 nejúspěšnějším sportovním vozem světa. V každé ze sedmi generací tohoto modelu inženýři Porsche z Zuffenhausenu a Weissachu ukazují neutuchající sílu pro inovace, která je pro značku Porsche typická.

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru