Elon Musk na apríla žertoval na twitteru. Jenomže byl až moc blízko pravdě

Autor: Anina Russová -   3. 4. 2018


Aprílový žert Škody Auto byl velmi vydařený a trefně zasáhl i potenciální zákazníky. Aprílový žert Elona Muska, šéfa americké značky Tesla, byl možná původně myšlen jako skvělý žert, ale někteří jeho sledovatelé mu rychle připomněli, že by na takové téma tak úplně žertovat neměl.

Vše začalo tweetem, kde Elon vyhlásil, že za pár hodin oznámí něco velmi důležitého. Toto oznámení „lajkovalo“ přes 50 tisíc lidí, kteří se v komentářích začali dohadovat o tom, o co asi půjde. Po pár hodinách Elon poslal další tweet, ve kterém oznámil, že se mu přes veškerou snahu a přes intenzivní snahy o získání peněz a velikonočních vajec nepodařilo značku Tesla udržet nad vodou a ta tak zbankrotovala. Jasný žert, který ale měl zajímavou odezvu.

Jak fanoušci Elonovi rychle připomněli, Tesla se opravdu potýká s problémy, o kterých možná není úplně na místě žertovat. Někteří už měsíce čekají na objednaný a zaplacený Model 3, jehož výroba se neustále a výrazně zpožďuje, a navíc akcie Tesly za poslední dobu velmi klesly. Jen v březnu to bylo o 22 %, tedy asi o dvě miliardy dolarů. A uznejte sami, že vtip na téma ztracených dvou miliard tak úplně pobavit nemusí…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *