2022-Ford-Mustang-Mach-E-edice-Frost-White- (1)

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E o stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White. Jak název napovídá, vůz zaujme zářivě bílým odstínem karoserie i vnějších detailů.

Je to poprvé, kdy se v paletě barevných provedení modelu řady Mustang objevuje kompletně bílý styling. Zářivě čistý nový vzhled je výsledkem metalického třívrstvého laku Star White na karoserii. V odstínu Star White jsou vyvedeny rovněž kryty zpětných zrcátek a lemy blatníků.

Přečtěte si také:  Tesla s falešnými výfuky i zvukem spalovacího motoru. Je tohle budoucnost úprav elektromobilů?

Bílé jsou dokonce i legendární emblémy divokého koně na přídi a zádi, tentokrát v odstínu Oxford, a specifická 19palcová kola z lehké slitiny kombinují povrchovou úpravu ve vzhledu frézovaného kovu s vnitřními plochami lakovanými také bílým odstínem Oxford.

Světlý motiv vévodí rovněž interiéru. Sedadla a loketní opěrky na dveřích i středovém tunelu jsou ztvárněny v odstínu Light Space Grey. Emblém koně na volantu je v bílé Oxford a celkovou atmosféru dotváří dekorace palubní desky se šestiúhelníkovým vzorem v odstínu Bright Silver.

Přečtěte si také:  Kia EV6 má palubní desku tvořenou dvěma zahnutými displeji. Je to dosud nejchytřejší Kia

Mustang Mach-E v edici Frost White bude nabízen výlučně s pohonem všech kol, větším akumulátorem 1 a sadou výbavy Technology Plus. Příjem objednávek na tento model bude na vybraných trzích zahájen v průběhu následujících měsíců, v České republice je cena Fordu Mustang Mach-E v edici Frost White stanovena na 1 797 200 Kč.

Přidat komentář