Je neuvěřitelné, čím vším se dnes můžete živit, a co všechno vás může proslavit. V tom celkem dobrém světle! Teď vám představíme dvě velmi hezké slečny, obě jménem Christine. Ty dvě spolu už nějaký ten pátek pracují jako ‚detailerky‘. Pokud tápete, vysvětlíme. Založily spolu společnost na leštění aut, rozlešťování starých laků a nanášení keramických vosků.

Už tak musí v tomto odvětví působit jako zjevení z jiného světa, ovšem dámy se rozhodly, že to udělají ještě trochu jinak. Nevíme, jak se jim to podařilo, ale proslavily se hlavně tím, že na různých velkolepých akcích leští ta nejdražší auta světa. A navíc u toho vypadají skvěle!

Teď bychom asi měli vysvětlit ten titulek. V žádném případě ho nemyslíme nějak hanlivě. Ani se holkám neposmíváme. Naopak! Jen na těch videích na instagramu, kde utírají třeba Koenigsegg Jesko, to vypadá, že vlastně vůbec netuší, co dělají.

Baywash Bikini Car Wash: sexy americká myčka – video

Ovšem faktem je, že kdyby tyhle dvě zatraceně dobře nevěděly, co dělají, nemohly by se k podobným autům ani přiblížit. A vzhledem k tomu, že se běžně ukazují i na akcích, jako té v Pebble Beach, kde se postaraly třeba o lak exkluzivního supersportu Koenigsegg Regera, svou práci jistě zvládají. U McLarenu Senna vypadají také zatraceně dobře, co myslíte? 🙂

Mimochodem jsou i na Instagramu: první z nich najdete zde a tu druhou zase zde.