Dva kamioňáci se na Slovensku prohnali protisměrem. Hledá je policie

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Polícia SR - Žilinský kraj - 21. 7. 2021


Kamioňáci jsou často označováni za profesionální řidiče. To, co ale předvedli dva šoféři na Slovensku, nemá s profesionalitou vůbec nic společného. Nejspíš kvůli úplně zbytečnému předjíždění projeli oba protisměrem a nebýt bleskové reakce dvou řidičů v osobních autech, mohlo dojít k tragédii.

O nesmírně nebezpečné situaci na svém facebooku informovala slovenská policie, konkrétně sbor z Žilinského kraje. K několika málo informacím přidala také video se záznamem nebezpečné jízdy. V něm je hned v prvních vteřinách vidět, že na silnici, kde k incidentu došlo, vedou dva jízdní pruhy vpravo a jeden protisměrný vlevo. V oněch dvou pruzích jede několik osobních aut, když se ale za zatáčkou v levém z nich objeví dva kamiony jedoucí v protisměru. A rozhodně nejedou nijak pomalu!

Řidiči osobních aut stihli včas zareagovat a zařadit se do pravého jízdního pruhu, čímž si zcela jistě zachránili život. Řidiči těch dvou kamionů nejspíš předjížděli, je ale také možné, že prostě ignorovali dopravní značení. Pokud by jim řidiči neuhnuli, byla by z toho obrovská dopravní nehoda s následky na životech.

Přečtěte si také:  Policisté informují: I včerejším výjezdem formule na dálnici se budeme zabývat

Policie po obou řidičích kamionů pátrá a prosí všechny, kteří by situaci viděli nebo ji dokonce měli natočenou na palubní kameru, aby se jí ozvali.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek