Dva Chevrolety se po 40 letech našly v jezeře i s lidskými ostatky – video

Autor: Anina Russová - 24. 9. 2013


Televize jsou neustále plné všech možných kriminálních seriálů, ve kterých hlavní hrdinové objasňují případy všeho druhu. Některé z nich scénáristé opravdu hodně přitáhnou za vlasy a v reálu by vám policista řekl, že takhle vyřešit vážně nepůjdou. Jeden takový případ zavánějící tajemnem doslova vyplul na povrch v Elk City v Oklahomě.

Skupina policejních potápěčů měla v místním jezeře cvičení, když narazili na dva staré vraky aut, které, jak posléze zjistili, obsahovaly lidské ostatky. Oba vozy značky Chevrolet byly pod vodou minimálně čtyřicet let a zatím se neví, kdo byli jejich majitelé ani kdo jsou ti nebožtíci. U jednoho z nich, modelu Camaro, se předpokládá, že šlo o vůz, kterým jeli tři studenti – dva kluci a jedna dívka – v roce 1970 na fotbalový zápas, ale nikdy tam nedojeli a pak už je nikdo nikdy neviděl. Teď už snad jejich rodiny budou klidnější.

Nicméně je až neuvěřitelné, že i po tak dlouhé době pod vodou mají oba vozy ještě své tvary a že je byli potápěči schopni vylovit v jednom kuse. Na zajímavou reportáž místní televize se podívejte ve videu pod článkem.

-AR-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru