Vždy, když narazím na příběh někoho, kdo něco dokázal, něco umí a může na sebe být opravdu pyšný, mám tendenci se mu klanět. Obdivuji ty, kteří se svou pílí a snahou dostanou na vrchol a dají se tak považovat za opravdové profesionály. Dva takové vám dnes představím.

Jsou to dva bratři, jmenují se Mike Ring a Jim Ring a žijí ve Spring Green, ve státě Wisconsin v Americe. Od roku 1994 se věnují společné firmě s názvem Ringbrothers, která se specializuje na přestavby klasických aut. Chcete-li, říkejte tomu klidně tuning, ale tohle se prostě s ničím, co známe například od nás nedá srovnávat.

Tito dva bratři se díky neskutečné vášni a velkému podílu tvrdé práce dostali do stádia, kdy jsou jejich výtvory pomalu lepší než původní originály. Navíc ten smysl pro pořádek je až neskutečný. Kdykoliv se podíváte do nějaké dílny, většinou nebývá úplně uklizená a máte pomalu strach se někde opřít. Dílna Ringbrothers je čistá, uklizená a plná těch nejlepších klasických amerických aut.

Filozofií Ringbrothers je jednoduché pravidlo: „Postavit auto tak, jak možná mělo být posavené z továrny.“ Oba jsou velkými detailisty a na všech jejich vozech je to vidět.

Na krátkém videu se vám představí nejen oba bratři, ale také nádherný Ford Mustang “Producer” z roku 1965 a neméně povedený Ford Fairlane “Afterburner” z roku 1964. Tohle video si prostě užijete, to vám slibuji. 🙂

-AR-