brabus-b63-700-mercedes-benz-g63-amg-dubajska-policie

Dubajská policie si pořídila novou hračku: Mercedes G63 AMG upravený od Brabusu

Autor: Anina Russová - 5. 11. 2013


Tak to chvilku vypadalo, že si dubajská policie s rozšiřováním svého opravdu exkluzivního vozového parku dá na chvilku pokoj. Vydrželo jim to ani ne tři měsíce a už se chlubí dalším skvělým vozem, kterým mohou oslňovat turisty nejen na promenádách, ale tentokráte třeba i uprostřed pouště nebo podobných terénů.

Jejich novou hračkou je totiž skvělý Mercedes-Benz G63 AMG. pokud si myslíte, že by si pořídili obyčejné AMG, pletete se, policejní auto je v úpravě od Brabusu, tedy Brabus B63S – 700. Tenhle sedmiset-koňový mamut se pro potřeby policie oblékl do klasické zelenobílé policejní uniformy, kterou zdobí několik modrých LED blikačů v masce, velký maják na střeše a karbonové křídlo v horní části pátých dveří.

Jestli plánujete, že z našeho zamračeného počasí utečete někam za teplem, pak opravdu popřemýšlejte o Dubaji. Pokud si pořídíte zájezd typu last minute, máte ještě možnost stihnout jedinečný dubajský autosalon, který se koná ve dnech 5.-11. lisopadu 2013. Na něm – kromě tohoto Géčka – bude vystaven kompletní vozový park místní policie. K vidění tedy bude Ford Mustang, BMW M6 Gran Coupé, Mercedes-Benz SLS AMG, Chevrolet Camaro SS, raritní Aston Martin One-77 Q-series, Ferrari FF a samozřejmě i Lamborghini Aventador. Tenhle seznam a příslib toho, že v Dubaji nic není jen tak a obyčejné už stojí za to přemýšlet nad krátkou dovolenou.

[nggallery id=2628]

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru