Dubajská policie si objednala Teslu Cybertruck a ukázala, jak bude nový přírůstek do sbírky vypadat

Autor: Anina Russová - 29. 11. 2019


Jestli na světě existuje nějaký policejní vozový park, který je jako ztělesnění snu každého milovníka aut, pak je to ten v Dubaji. Tamní policisté se pyšní asi nejzajímavějším garáží na světě, ve které stojí řada Porsche, Bugatti, modely Mercedes-AMG, Maserati, ostré Audi a mnoho a mnoho dalšího.

Před pár dny se ale tamní policisté pochlubili hned se dvěma novinkami. Tou první je, že do flotily brzy přibude Mercedes-AMG GT 63 S, díky kterému se počet speciálních policejních aut dostane až na 15. Ovšem, jak jistě víte, nejsou to policejní auta, se kterými se honí zločinci. Jde spíše o prevenci a marketingové účely policie.

Dubajská policie opět ukázala svá auta. Vystavila je na Dubai Motor Show

I druhou novinkou je objednávka zbrusu nového auta, kterým není nic jiného než Tesla Cybertruck. Čert ví, jak to Musk s tímto nevzhledným monstrem dokázal, ale už řadu dnů se nemluví o ničem jiném a objednávky se jen hrnou. I ty policejní, a dokonce prý i ty z Česka, což jsme zachytili na sociálních sítích. Musk se pak na svém twitteru pochlubil, že objednávek je už více než čtvrt milionu.

Ačkoliv jde o auto, které ještě neexistuje, neví se, kdy bude existovat, jak bude fungovat, a jestli vůbec bude fungovat, dubajská policie, a ne jen ona, neváhala a Muskovi poslala zálohu. Na svém twitteru pak ukázala, jak bude Cybertruck v jejích barvách vypadat.

Vlastně to není tak špatné, co myslíte. Jen je otázka, kdy se policisté svého nového auta dočkají. Tesla má tendence ke zpožděním, dlouhému vychytávání technických i technologických problémů za provozu, a často se stává, že původně nadšení zákazníci po dlouhém čekání objednávky ruší. Tak snad to nebude případ dubajské policie.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek