Dubajská dálniční policie dostala Lamborghini Aventador

Autor: Anina Russová -   11. 4. 2013


Tak vám nevím, ale začíná mi být našich rychlých dálničních policistů s Passaty tak trochu líto. Když se totiž podívám do světa, a nemusím ani moc daleko, mám pocit, že místní policie se prostě má líp. Například Rumunská dálniční policie má k dispozici Jaguar XFR, polská policie má ve flotile Porsche 911 Carrera 4S a Cayman S, australská policie prozměnu Panameru a třeba část americké policie má ve svých rukách Dodge Charger s benzínovou V8 o objemu 5,7 litru. No uznejte sami, že vedle tohohle naše Passaty prostě vypadají jako chudí příbuzní.

A celý tenhle výčet je nic oproti tomu, co teď obdržela dubajská policie. Jak jistě víte, místní šejkové mají rádi rychlá a jedinečná auta. A když nejsou dost jedinečná z výroby, nechávají si je místní princové pozlatit, upravit či úplně předělávat, a protože takové skvosty není možné stíhat v místních polorozpadlých plechovkách, které jen vzdáleně připomínají policejní vozy, postaralo se několik šejků o to, aby se místní příslušníci měli lépe. Policejní sbor totiž dostane rovnou nové Lamborghini Aventador. :)

Nicméně vyrojily se spekulace o tom, že jde pouze o reklamní trik a vůz ve skutečnosti patří jednomu z šejků, který ho policii jen propůjčil. No tak uvidíme, nicméně pokud bude opravdu patřit místnímu policejnímu sboru, jsem zvědavá, jak dlouho vydrží vcelku

-AR-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *