Dokonalost a preciznost. Takto se Koenigsegg One:1 obléká do ochranné fólie

Autor: Anina Russová - 20. 2. 2019


Než si pustíte dnešní video, rovnou vám radíme, udělejte si dobrou kávu a pohodlně se usaďte. Pokud totiž přijdete jen o sekundu videa, budete litovat. Nebo si ho budete muset pustit ještě alespoň jednou, což nejspíš uděláte tak jako tak. I my jsme video viděli několikrát a kromě toho, že vám ukáže dokonalou práci na fantastickém Koenigseggu One:1, dostane vás do takové zvláštní pohody a klidu, že byste to od takového hypersportu asi nečekali.

A to ho ani neuslyšíte pořádně nastartovaný! Ale zato si ho budete moci prohlédnout do nejmenšího detailu. Video vám totiž ukáže, jak se takové auto polepuje bezpečnostní fólií. A pokud jste si až doposud mysleli, že je to práce na pár hodin maximálně a že na tom nic není, teď zjistíte, že jste se moc spletli.

Než se totiž na auto dostane ta speciální fólie, která zamezí například škrábancům od kamínků, musí být karoserie velmi pečlivě připravena. Musí se dokonale vyčistit, odmastit a takřka vydezinfikovat. Ten proces je dlouhý, pracný, ale precizní.

Až poté, co se snad na třikrát karoserie pořádně vyčistí, přijde na řadu samotné lepení fólie. Upřímně přiznáváme, že by nás trefil šlak dostávat pryč všechny ty vzduchové bublinky, ale sleduje se to krásně.

Jak vypadá dokonalá automobilová očista? Přesně takto!

Firma Topaz, která má celé toto divadlo na svědomí, už se vám na našich stránkách jednou představila. To, když dokonale čistila Mercedes-Maybach S600 Pullman, odkaz na článek najdete výše. A stejně jako tehdy, i tentokrát nám opravdu vyrazila dech. Tihle Britové prostě ví, jak zaujmout, jak dělat svou práci, tak dobře, jak je to jen možné. Matné lakování nebo karbon? Pro ně hračka, se kterou si umí zatraceně působivě hrát. A něco nám říká, že o nich neslyšíme naposled. 😊

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru