Jen těžko byste hledali stylovější sériové auto, které je navíc schopno zvládnout sprint na čtvrt míle pod 10 sekund. Že nevíte, o jakém autě mluvíme? Máme na mysli Dodge Challenger SRT Demon. Fantastický muscle car, ze kterého budete mít husí kůži až na zátylku.

Pro tuningovou firmu Speedkore je ale už tak dost extrémní osmiválec o objemu 6,2 litru, kterému pomáhá dýchat kompresor. A to přitom řidiči poskytuje hned dvojici výkonů. První, aktivovaný standardním klíčem poskytne, 507 koní. Druhý, aktivován speciálním červeným klíčem, nabídne 820 koní. Zatímco každý běžný smrtelník má z takových hodnot už asi trochu strach, výše zmíněný úpravce je přesvědčen, že jeho zákazníci chtějí ještě něco víc.

Proto kompresor vyměnil za dvojici turbodmychadel 684 Precision Billet a lehce si pohrál s řídící jednotkou. Výsledkem této práce je, a teď se raději usaďte, výkon 1044 kW, tedy 1420 koní!

K tomu všemu zcela přepracovali karoserii tak, že každý jeden díl byl vyměněn za karbonový. Celková hmotnost auta tedy byla snížena, ale bohužel nevíme, o kolik. Takže, jestli jste hledali čistokrevné monstrum, asi jste ho právě našli.

Speedkore ho chtějí představit na letošní SEMA show, která se koná od 30. října do 2. listopadu a my jsme si 100% jisti, že se šílení zákazníci jen pohrnou.