SKODA_KAMIQ_Scoutline

Dobrodružná Škoda Kamiq Scoutline se ukáže v Ženevě

Autor: Tisková zpráva - 27. 2. 2020


Svou výstavní premiéru bude mít v Ženevě nová verze crossoveru ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE. Automobilka tak poprvé nabídne SUV ve verzi SCOUTLINE.

Dobrodružný vzhled městskému SUV dodávají matně černé lemy blatníků a robustní stříbrné prvky na karoserii. Celkový vzhled dále zvýrazňují i velká sedmnáctipalcová nebo osmnáctipalcová kola z lehkých slitin.

KAMIQ SCOUTLINE bude k dispozici pro všechny motory této modelové řady, pokrývající výkonové spektrum od 66 kW/90 koní do 110 kW/150 koní.

Interiér modelu ŠKODA KAMIQ SCOUTLINE zaujme velkorysým prostorem a specifickými dekoračními prvky – sériově v dekoru jasanového dřeva nebo na přání v dekoru Dark Brushed – a výdechy ventilace s chromovaným vzhledem. Nášlapy pedálů jsou provedené v hliníkovém dekoru. Výškově nastavitelná přední sedadla mají speciální potahy z prodyšné látky ThermoFlux a mikrovlákna Suedia; volant, madlo páky ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potažené kůží. Středový panel, odkládací kapsy výplní dveří, madla dveří a prostor pro nohy jsou podsvícené LED ambientním osvětlením (volitelně bílým, červeným nebo oranžovým). Kromě toho má nový KAMIQ SCOUTLINE také LED lampičky na čtení. Na přání interiér doplňuje i černý strop.

Test Škoda Kamiq 1.0 TSI 70 kW (2019)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru