Jak rychle musel asi jet řidič Subaru WRX, kterému z auta moc nezbylo? A jak je možné, že ačkoliv jel nepřipoutaný a z auta doslova vylétl, nehodu přežil jen s pár šrámy? Samé otázky, ale poté, co si projdete galerii, je jistě budete mít také.

Nehoda se stala ve standardně klidné obytné čtvrti v Americe. Ačkoliv se zde smí jezdit maximálně 30 km/h, řidič Subaru musel jet mnohem rychleji. O konkrétním čísle, které by jeho rychlost dokazovalo, ale bohužel nevíme. Faktem ale je, že řidič, který byl navíc opilý, nad autem ztratil kontrolu a naboural do stromu. Výsledek?

Óda na radost aneb poslední rozloučení se Subaru WRX STI (2018)

Děsivý. Subaru to nepřežilo, dokonce mu vlivem nárazu doslova vycestoval motor i s kompletním výfukovým potrubím a zůstal ležet kus od zbytku auta. To skončilo rozpárané vpředu i vzadu na chodníku. Řidič pak z auta „vystoupil“ předním oknem.

A jak už to tak u opilců bývá, kromě rozbité hlavy, otřesu mozku, několika zlomených žeber a nejspíš i zlomené kyčle mu nic vážného není. Ano, víme, že ten výčet zranění je dlouhý, ale když si uvědomíme, jak velký ten náraz musel být, tak mu vlastně „nic“ není.

Celé je to jen ukázka toho, co se také může stát, když sednete za volant pod vlivem. Vedle toho vypadá nápad ODS povolit řidičům nějaký ten alkohol před řízením jako zatraceně hloupý nápad. Alkohol za volant nepatří a potřebujete snad jiný důkaz než následující fotografie?

So this just happened right in front of our house on a 30 mph road. Yes that is a complete engine and exhaust sitting in…

Zveřejnil(a) Allan Keith dne Sobota 20. dubna 2019