rychle-a-zbesile-9-oficialni-plakaty- (1)

Desátý díl Rychle a zběsile už je za rohem. Fanoušci ale nadšením neskáčou

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: The Fast Saga - 4. 2. 2023


Málokterý film se do automobilového světa propsal tak, jak série Rychle a zběsile. Prvních asi pět dílů byla hlavně o autech a tuningu, ty následující už jsou spíše akční podívanou. Vpravdě zběsilou akční podívanou. Producenti už za několik málo týdnů uvedou desáté pokračovaní a potvrdili, že to nebude konec. Minimálně se dočkáme i toho jedenáctého.

V tuto chvíli je jasné, že už 10. února bude uveden oficiální trailer na desáté pokračování, které by mělo být pojmenováno jednoduše Fast X. O samotné filmové zápletce toho produkce moc neprozradila, ale dá se očekávat, že to bude stejné, jako posledních několik dílů. Shrnout by se to nejspíš dalo jako rodina, přátelé, automobilové honičky, výlet do vesmíru a nejspíš i pár porušení fyzikálních zákonů.

Pokud jste na tyto filmy nemohli zatím dostat vaši partnerku, máme jeden silný argument, který by ji mohl přesvědčit. Do standardní party hereckých hvězd by se totiž měl přidat i Jason Momoa, který si zahrál ve Hře o trůny nebo Aquamanovi. Pánové pak ocení hlavní záporačku, kterou bude znovu Charlize Theron. Internetové spekulace pak hodně mluví o tom, že by se měla vrátit postava, kterou hrála Gal Gadot. Měla by sice být mrtvá, ale její smrt fakticky na plátně zachycena nebyla. Prostor by tu pro ni tedy byl.

Informace o tom, že se desáté pokračování Rychle a zběsile chystá už zanedlouho ale na sociálních sítích nepřinesla moc nadšené reakce. Řada fanoušků mluví o tom, že už toho bylo dost, že děj je nelogický a někteří o něm mluví i jako o hloupém. O to více, když se rozšířily debaty o tom, že právě poslední dva filmy, tedy desáté a jedenácté pokračování, by měly být dvěma díly jednoho příběhu. Na to ostatně odkazuje i příspěvek na facebooku, který mluví o tom, že „konec cesty začal“.

Štítky: , , , , ,

1 názor na “Desátý díl Rychle a zběsile už je za rohem. Fanoušci ale nadšením neskáčou”

  1. Já skončil u trojky Čtyřku jsem vypnul v půlce a už se nikdy nepokoušel dal na tuto sérii koukat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru