Desáté pokračování Rychle a zběsile bude akční řežbou s trochou aut a s lehce zakulaceným Aquamanem v roli záporáka

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: The Fast Saga -  23. 4. 2023


Rychle a zběsile je stále velký pojem mezi automobilovými fanoušky. Je fakt, že z dnešního pohledu jsou první díly minimálně k pousmání, ale nejde jim upřít, že zformovaly svět tuningu. S každým dalším dílem má ale příběh jen málo společného s upravenými auty, jde spíše o akční podívanou plnou výbuchů, střelby a popírání fyzikálních zákonů. A nejinak tomu bude i v desátém pokračování.

Ani tentokrát už totiž nepůjde o žádnou parádní autařskou podívanou. Spíše o rvačky, a to i mezi krásnými herečkami, a vtipné hlášky svalnatých hlavních hrdinů. A těch bude opravdu požehnaně. Znovu se samozřejmě setkáme s Vinem Dieselem a jeho partou. Chybět nebude ani Jason Statham, Charlize Theron, Ludacris, ale i 91letá legendární americká herečka Rita Moreno nebo Cardi B. Hlavním záporákem filmu pak Bude Jason Momoa, který si dříve zahrál Aquamana. Jen teď vypadá trochu jinak, byť jsem si jistá, že dámská část publika bude pořád nadšená.

Přečtěte si také:  Desátý díl Rychle a zběsile už je za rohem. Fanoušci ale nadšením neskáčou

Děj se bude odehrávat v italském Římě, ale i v Los Angeles, v Brazílii i v Londýně. K tomu nebudou chybět samozřejmě auta. A to od supersportů v lesklých fóliích, až po obrněné offroadové speciály. Momoa pak má být synem Hernana Reyese, tedy záporné postavy z brazilského pátého dílu, kterou zabil Dominic Toretto, tedy Vin Diesel. A ten má tak přijít o svou rodinu, doslova kousek po kousku.

Premiéra novinky by měla proběhnout v druhé půlce května. Po pár týdnech se pak jistě objeví na některé ze streamovacích platforem.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *