Maserati_Levante_Trofeo-David_Beckham

David Beckham v nové reklamě na Maserati prokrastinuje a vyrábí „donuty“

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Maserati - 19. 4. 2021


Jméno David Beckham asi znají všichni a to i ti, kteří se nijak nezajímají o fotbal. Už pár let tento Brit nehraje, ale jeho jméno rezonuje světem pořád. Teď se nejnověji objevuje jako ambasador značky Maserati a zahrál si v její reklamě.

Maserati oznámilo spolupráci s bývalým fotbalistou před pár dny a pro první spolupráci ho využilo do spotu na své ostré SUV. David Beckham si v krátkém reklamním filmu pouští v telefonu program pro svůj den. A ten je velmi nabitý, naplánovaný je po půl hodinách. Začíná tréninkem a pak už střídá schůzka schůzku. Jenže plány jsou od toho, aby se měnily, a tak se David od původního plánu trochu odchýlí. Prokrastinace je zrádná věc, navíc když k tomu máte Maserati Levante Trofeo…

Italská značka tento reklamí spot popisuje jako: „Inspirativní film představující inovativního ducha, v němž David z čiré radosti z konání něčeho nečekaného předvádí odvážnou jízdu v Maserati. Ve snímku řídí nový ambasador značky Maserati výkonné SUV Levante Trofeo.“ Toho řízení tam ale moc není, David si užívá donuty na parkovišti pod mostem.

Svoji spolupráci se značkou Maserati okomentoval i sám David Beckham: „Zahájení partnerství se značkou Maserati je pro mě vzrušujícím okamžikem. Maserati je ikonická italská značka, která se mnou sdílí vášeň pro nejlepší inovace a design. Těším se na úzkou spolupráci se značkou v tak zásadním období jejich historie a na pokračování jejich růstu v globálním měřítku.“

A co, že to vlastně Maserati Levante Trofeo je? Je to ještě ostřejší verze běžného Maserati Levante. Dostala výkonnější 3,8litrový motor V8 s přeplňováním dvěma turbodmychadly. Výkon je 434 kW/590 koní a točivý moment vrcholí 730 Nm. Díky tomu zvládne zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy a maximální rychlost leží u 300 km/h.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru