Další série reklam pro Super Bowl 2014: Toyota, Jaguar a Volkswagen – video

Autor: Anina Russová -   29. 1. 2014


Jak už jsme si několikrát říkali, finále letošního Super Bowl je za dveřmi. I když pro našince to není tak úplně zajímavý večer, pro američany je to prostě svátek. Svátek, který sledují miliony lidí, takže je jasné, že šanci zaujmout a prodat svůj produkt chytí každá společnost za pačesy. Jsou to pak především automobilky, které se předhánějí v tom, jak moc nápaditou reklamu těm milionům lidí ukážou. O peníze jde přece až na prvním místě.

První reklamy už světlo světa spatřily, například reklamy automobilek Hyundai, Audi a Volkswagenu. Dnes pro vás máme pokračování, které svým způsobem navazuje, na ty již publikované. Takže novou, a hodně vydařenou reklamu představí Volkswagen, jehož mechanikům pokaždé, co majitel nějakého vozu ujede 100 000 mil narostou křídla, jagura s reklamou, která má nádech Jamese Bonda a nebo reklamu Toyoty, která je plná karnevalových tanečic a svalnatého Terryho Crewse. Toho si můžete pamatovat třeba z filmu Postradatelní.

Podívejte se tedy na přehlídku toho nej, co zatím automobilky pro letošní finálovou neděli připravili. My zatím budeme hlídat, co si připraví další automobilky. :)

Volkswagen:

Jak se natáčela reklama na Volkswagen?

Toyota:

Jaguar:

Jak se natáčela reklama na Jaguar?

-AR-

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *