Už před pár měsíci nám Porsche postupně servírovalo svých TOP 5. Video série se týkala všeho možného, od aerodynamiky až po přehlídku těch největších technologických vychytávek nebo ukázku zajímavostí z Porsche muzea. Protože tento projekt zaznamenal velký úspěch, rozhodla se stuttgartská značka navázat další sérií.

Vše odstartovala velmi zdařilým videem, kde nám představí pětici nejzajímavějších detailů o modelu 918 Spyder. Všichni víme, že ho pohání jedinečná hybridní soustava, která je složena z 4,6litrového osmiválce spalujícího benzín s výkonem 447 kW/612 koní a dvou elektromotorů s celkovým výkonem 210 kW/286 koní. Jde o fantastický mix automobilových technologií, designu a výjimečné rychlosti, který bychom bez jediného zaváhání velmi rádi přijali do rodiny.

Zjevně stejně rád ho přijal i slavný herec Ansel Elgort, který se před nějakou dobou představil ve filmu Baby Driver. Už ale víte, že tenhle klučina asi díky natáčení autům tak trochu propadl a za volantem svého Subaru tráví spoustu volného času. Ale podle všeho své Subo brzy vymění právě za Porsche 918 Spyder. Tedy, zatím alespoň pro natáčení. Je to totiž právě tento herec, který v doprovodu testovacího jezdce Porsche Larse Kerna ukáže to, co o 918 Spyder možná nevíte. 🙂