Co se to s lidmi děje? Přemíra práce, stres, málo času a ego z některých dělají spíše zase zvířata, než vyvinutou inteligentní bytost. Průšvih je, když se takový skot domácí dostane za volant a hodlá si něco dokazovat.

Jednoho takového si můžete prohlédnout v následujícím videu. Tedy ne jeho osobně, ale spíše jeho počínání ve Škodě Superb. Celé to začalo tím, že ho lehce zbrzdila předjíždějící dodávka. Pokud pomineme fakt, že řidič Superbu jel mnohem rychleji, než naše zákony dovolují, myslíme si, že by bývalo stačilo jen na pár vteřin sundat nohu z plynu. Ta dodávka totiž začala předjíždět včas a její řidič nemohl tušit, že za ním někde jede auto s cihlou na plynu.

Pán v Superbu to ale psychicky neustál, a ačkoliv předjížděcí manévr dodávky trval asi čtyři vteřiny, měl prostě potřebu mu důrazně vysvětlit, kdo má na dálnici větší práva. Zcela nepochopitelně dodávku svým autem prostě ťuknul. Nejen, že to byl v dálniční rychlosti zcela nepochopitelný a nebezpečný akt, ale ten řidič to podle videa neudělal schválně. Ono to totiž vypadá, že řidiče dodávky chtěl vylekat a jen naznačit to, že do něj najede. Jenomže se mu to nepovedlo, dodávka neuhnula a on ji naboural.

Takové pitomce na silnicích vážně potkávat nechceme!!!!