Dacia Jogger by Camperiz

Dacia Jogger by Camperiz je stylový kempingový auťák. Nabídne kuchyňku i postel

Autor: Pavel Srp - Zdroj: carscoops.com - Foto: Camperiz - 5. 9. 2022


Dacia Jogger je ideálním autem pro českou rodinu. Jde o velký, až sedmimístný kombík s obrovským kufrem a navíc za rozumnou cenu. Díky velkému vnitřnímu prostoru dokáže odvézt spoustu nákladu, ale také uveze i kempovací vestavbu. Jednu takovou teď představil i specialista Camperiz.

Tenhle kombík se rumunské automobilce povedl, byla to trefa do černého, o čemž svědčí prodejní čísla. Tohle auto se prodává jako housky na krámě. Používá osvědčenou techniku, může mít i motor na LPG a navíc je uvnitř opravdu prostorné. Nabízí se tady otázka, proč jej nevyužít i jako kempovací vůz.

První vestavbu jsme mohli vidět už před pár měsíci, představil ji český dealer vozů Dacia. A teď tu máme další. Ta pochází se Španělska a postaral se o ni specialista na obytné vestavby Camperiz. Jde o zástavbu do zadní části auta, do kufru. Sestává z úložného prostoru vespod, v němž je také lednice, dřez s tekoucí vodou i nádrží na 12 litrů vody. Na vrchu je pak rozkládací postel s šířkou něco málo přes jeden metr.

Abyste měli v kempu potřebnou pohodu, nechybí nezávislé topení Webasto i tepelně izolovaná skla, ale můžete mít i ohřev vody. K tomu se nabízí také třeba měnič napětí na 230 V, LED lampičky, skládací markýza, stoleček s židličkami či přenosný plynový vařič.

Problémem ale může být, že kvůli zástavbě už nelze využít zavazadelník, ale řešení existuje. Dacia Jogger má totiž praktické střešní nosiče, které se dají jednoduše z podélných předělat na příčné a zavazadla tak můžete uložit do střešního boxu, který má Camperiz samozřejmě také v nabídce (má objem 470 litrů).

Dacia Jogger by Camperiz, jak se tato stavba oficiálně jmenuje, se dá koupit hotová. Cena aktuálně startuje na 23 295 eurech, což je v přepočtu 570 tisíc korun. Nejdražší verze-to pokud si zaklikáte všechny příplatky – vyjde na 28 728 eur, což je asi 703 tisíc korun.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru