Dacia_Techroad_Limited_Edition

Na ženevském autosalonu 2019 představila Dacia svoji limitovanou edici Techroad. Edice je dostupná na vozech Duster, Logan a rodině vozů Stepway – Sandero, Logan MCV, Lodgy a Dokker – ve dvou nových barvách: Červená Fusion a Šedá Highland.

Zároveň to byla i příležitost představit nové motory 1.3 TCe 130 GPF a 1.3 TCe 150 GPF ve vozech Duster. Tato nová generace zážehových motorů kombinuje poslední inovace Aliance, aby splňovala vyšší požadavky z hlediska spolehlivosti a odolnosti.

Limitovaná série Techroad nese červené prvky vně (na karoserii, zpětných zrcátkách a prazích) i uvnitř vozidla na vnitřních panelech dveří, okrajích výdechů ventilace, na čalounění, a dokonce i koberečcích předních i zadních cestujících.

Kabina vozu má příjemný vzhled s různými odstíny světle šedé vytvářejícími konstrast s tlumenou červenou.

Červené kryty středů kol vyzdvihují nová šestnáctipalcová (sedmnáctipalcová kola z lehkých slitin na vozech Duster) šedo-stříbrná kola.

Tato limitovaná edice je vybavena technologiemi jako je zadní parkovací kamera a parkovací sensory, automatická klimatizace, na vozech Duster i bezklíčové odemykání a City Plus Pack, obsahující monitorování slepého úhlu, multi-view kamery a multimediální system Media Nav Evolution kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto.