Co se stane, když driftujete s tříkolkou po silnici? Srazí vás auto! – video

Autor: Anina Russová -   8. 9. 2014


Fascinuje mě, jaké mají někteří lidé navzdory neuvěřitelnému risku štěstí. Stačí si vzpomenout na opravdu příšerně vypadající nehodu z Ruska, kde nad dotyčným stála celá armáda strážných andělů. Jenomže nejen v Rusku lidé neuvěřitelně riskují a pak se diví.

Video, které pro vás máme dnes je z Ameriky, kde momentálně hodně frčí kola a tříkolky, kterým se na kola navlečou speciální návleky, díky kterým se s nimi dá bez problémů driftovat. Zní a vypadá to jako velká legrace, ale výsledek taky může pěkně bolet.

Přesvědčil se o tom jeden takový blázen, který právě s tříkolkou lehce driftuje po (na první pohled) klidné předměstské ulici. I když má před sebou kamaráda na kole, který měl vše hlídat, neuhlídal to. V jednu chvíli vidíme efektně rozhozená kolečka tříkolky a v další už jen projíždějící Mercedes-Benz, který tříkolku nabral.

Ve finále se nikomu nic vážného nestalo, ale záhadou pro mě je to, proč s tou tříkolkou tenhle blázen lítá po silnici, a proč řidič Mercedesu nebrzdil. Vina bude asi na straně obou…

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *