Clarkson, Hammond a May jsou zpět s novým dílem The Grand Tour. Chytili druhý dech a vrhnou se na staré Ameriky

Od Anina Russová | Zdroj a foto: Amazon Prime - 17. 7. 2021


Trojice Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond patří mezi televizní, dnes už spíše internetové, stálice. Mají tisíce fanoušků, a ačkoliv to před časem, respektive před koronavirovou pandemií, vypadalo, že jim tak trošku dochází dech, několikaměsíční pauza od natáčení trojici zjevně pomohla. Před několika málo dny totiž uvedla trailer na nový díl pořadu The Grand Tour a dle všeho jsou všichni tři zpět v plné síle, s humorem, starými auty a zběsilými nápady. A vypadá to, že to bude velká legrace!

Díl s příznačným názvem „The Grand Tour Presents: Lochdown“, byl natáčen právě v době pandemie ve Skotsku. Dle všeho to bylo v době, kdy měl Clarkson už po nákaze koronavirem a zjevně byl zpět v plné síle. Stejně, jako jeho dva kolegové a to přesto, že už to rozhodně nejsou žádní mladíci. I tak je potřeba uznat, že zrají jako víno.

V nejnovějším dílu budou stavět most, závodit, vymýšlet humor a hlavně jezdit starými auty v ne úplně nejlepší kondici. Ostatně, přesně to je u nich zvykem. Vždy mě pak překvapí, kolik toho ta sotva pohromadě držící auta vlastně vydrží. Tentokrát Clarkson osedlal Lincoln Continental, May pořídil Cadillac Coupe DeVille a Hammond koupil Chrysler Imperial LeBaron Crown Coupe. Kromě nich se objeví také pár karavanů, přičemž minimálně jeden bude oblepený staniolem. To aby připomínal legendární Airstream.

Premiéra dílu proběhne na Amazon Prime v pátek 30. července.