citroen-origins-1

Citroën představuje „virtuální muzeum“, ve kterém si lze modely poslechnout i prohlédnout

Autor: Tisková zpráva - 24. 7. 2018


Citroën v České republice spouští nové webové stránky Citroën Origins věnované historickému odkazu značky, které nabízejí zcela nové zážitky a možnosti, jak se seznámit s jejími legendárními modely: pohledy 360°, specifické zvuky (motor, klakson atd), dobové brožury, historky atd. Toto opravdové virtuální muzeum je dostupné na všech nosičích (počítače, tablety a mobilní telefony).

Vozy značky Citroën vždy dokázaly ovlivnit svou dobu: od Typu A po Traction Avant, od „kachny“ 2 CV po Ami 6, od GS po XM, od Xsary Picasso po novou C3. Toto výjimečné historické dědictví, které máme všichni v paměti, se dnes zcela nevídaným způsobem představuje na stránkách Citroën Origins.

Citroën Origins je virtuální muzeum, v němž se můžete seznámit nebo si oživit legendární vozy Citroën od roku 1919 po současnost: sériové modely, ale také závodní vozy a dokonce i koncepční modely. Můžete usednout do kabiny vozu ZX Rallye Raid, zaposlouchat se do specifického zvuku motoru vozu 2 CV nebo se začíst do brožury věnované vozu Méhari – to vše na vás na stránkách Citroën Origins čeká. Umožní vám to:

  • virtuální show-room: každý model si podobně jako na webových stránkách citroen.cz můžete zobrazit v pohledu 360°, a to jak zvenku, tak zevnitř
  • zvukové „podpisy“ každého modelu: u každého vozu jsou kromě zvuku startéru k dispozici až 3 jiné zvukové ukázky (klakson, směrovka, ruční brzda, odpružení atd.)
  • náladová hudba: s každým desetiletím je spojený jiný hudební styl (50., 70., 80. léta atd.), abyste se mohli opravdově vcítit do doby, kdy představované vozy jezdily po silnicích
  • výňatky z katalogů: fotografie a videa, historky spojené s vozy či technické údaje: můžete si tak prohloubit své znalosti o jednotlivých modelech!

Dohromady se na stránkách Citroën Origins představuje přes padesát modelů, v příštích týdnech by měl jejich počet ještě stoupnout.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek