Včera jsme vám ukázali fotku chystaného SUV automobilky Rolls-Royce. Byla jen jedna a nebyly k tomu žádné informace, teď tu ale máme fotky další a víme, odkud pocházejí.

Je to vlastně už taková klasika. Automobilka chystá nějakou super novinku, dlouho se o ní mluví a pak, ještě před oficiální premiérou jakoby “náhodou” uniknou fotky auta. Někdy jde o konečnou podobu nového modelu, jindy jen o spy fotky. O tom by mohl vyprávět třeba třeba španělský SEAT.

Díky špionážním fotografiím, které zachycují přípravu a odvoz auta k nárazovým testům, si můžeme představit, jak bude vypadat přední část auta. Žádnou revoluci ale čekat nemusíme. Rolls-Royce se svého nezaměnitelného designu aristokratických masek chladiče jen tak nevzdá a v případě SUV půjde jistě o velmi působivou podívanou. Co bude schované pod mohutnou kapotou je stále předmětem dohadů, ale nejčastěji se mluví o přeplňovaném vidlicovém dvanáctiválci o objemu 6,75 litrů, který by měl přes automatickou převodovku posílat na všechna kola více než 600 koní. Právě díky pohonu všech kol a zvýšené světlé výšce bude novinka schopná zdolat i nějaký ten terén, ale upřímně, kdo by s Rolls-Roycem jezdil mimo silnice? Možná tak arabští šejci, u těch se podobný druh zábavy dá očekávat…

Přečtěte si také:  Nové Lamborghini Urus oslavilo českou premiéru