Co uděláte, když chcete prodat své ojeté auto? Sepíšete inzerát, pokusíte se ho nějak vhodně nafotit a budete doufat, že případní zájemci nebudou volat jen proto, aby smlouvali na nesmyslné částky. Jde to ale i jinak.

To, když se do prodeje vlastně úplně obyčejného, trochu nudného a hodně ojetého auta vloží profesionální filmař. Jmenuje se Max Lanman a reklamní spot, který má pomoci s prodejem auta, natočil pro svou přítelkyni Carrie. Ta se rozhodla poslat dál svou Hondu, které familiárně přezdívaná Greenie z roku 1996, ale nevěděla, jak s tak obyčejným autem zaujmout.

Max ale věděl. Spot, který s Carrie natočil, ukazuje auto prostě jen jako prostředek, který člověka přepraví z bodu A do bodu B, ale pohledem tak všedně nevšedním, že jsme si celé video museli pustit dvakrát.

Hlavním mottem celého tohoto video inzerátu je věta, že luxus je jen stavem mysli. A i proto k autu nový majitel jako bonus dostane gumové kachničky za oknem a redukci do rádia díky které si budete moci pustit hudbu i z mobilu. 🙂 Jednoduché, stylové a zatraceně dobře zpracované.

Auto je v tuto chvíli vystavené na aukčním serveru eBay. Nutno říct, že ale inzerát běží vlastně už podruhé. Poprvé, kdy cena byla mnohem vyšší, proběhla na straně eBay jakási technická chyba a aukční server inzerát vystavil znovu.