chevrolet_corvette-C8

Chevrolet Corvette přijde o další prvek výbavy, už si neobjednáte parkovací senzory

Autor: Pavel Srp - Zdroj: carscoops.com - Foto: Chevrolet - 9. 2. 2022


Už podruhé po krátké době omezuje Chevrolet nabídku příplatkových prvků pro Corvette. Tentokrát jde o nemožnost objednat parkovací senzory. Důvod je pořád stejný: nedostatek chipů.

Koncem ledna se objevila informace o tom, že Chevrolet Corvette nebude možné objednat s jedním z nabízených křídel a s dalšími karbonovými doplňky. Nejsou to ovšem jediné komplikace, s nimiž se budou muset při objednávání auta zákazníci smířit.

Chevrolet má problémy s výrobou Corvette C8. Zákazníkům ruší prvky z objednávek. Chybí třeba křídla

Chevrolet totiž aktuálně neumožňuje dodat na auto zadní parkovací senzory. Zákazníkům, kteří si již auto s nimi objednali, to vykompenzuje 50 dolary. Důvod? Poslední dobou obvyklý, výrobce nemá dostatek chipů.

Dobrou zprávou ovšem je, že jakmile budou chipy opět dostupné, bude možné parkovací senzory do auta zpětně domontovat. Výrobce slibuje, že by se tak začít dít ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Garantovat to ale nemůže.

Přečtěte si také:  Příští generace modelů Jaguar a Land Rover dostane zcela nové polovodiče Wolfspeed

Další dobrou zprávou je i to, že zadní parkovací senzory nebudou dostupné pouze pro Corvette modelového roku 2022. Pro modelový rok 2023, jehož výroba začíná v červnu letošního roku, už mají být zadní parkovací senzory dostupné bez omezení.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek