Automobilová show SEMA v Las Vegas – zaměřená především na tuning – se blíží. Automobilky tak pomalu odhalují své výtvory. Jedním z nich je také lehce upravený Chevrolet Camaro poslední generace. Red Line Series je vyveden ve stříbrné barvě, kterou kombinuje s černými a červenými doplňky.

Red Line Series je jako většina automobilů na této výstavě pouze showcar. Jde o jediný vyrobený exemplář a pokud se po show nezvedne výrazná vlna zájmu ze strany zákazníků, pravděpodobně bude bez sériové výroby. Nicméně není důvod zoufat.Úprava je čistě designovou záležitostí, a proto si ji můžete v případě trochu kutilského umu a nebo návštěvy firmy, která se zabývá polepy automobilů, zajistit sami. Nicméně Camaru to v této kombinaci vážně sluší.

Základní barvou je stříbrná metalíza Enhanced Silver Metallic, v tomto případě kombinovaná s černou střechou. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou vyvedeny v barvě Satin Graphite a nová je také tmavá optika světlometů i zadních svítilen. Černé a červené akcenty v nárazníku, na kapotě a na discích kol s červenými brzdiči jsou doplněny nápisy Camaro. Mimo tyto úpravy najdete ještě decentní změny v interiéru ve formě nových koberečků a dalších červených doplňků. Chevrolet vybavil Camaro Red Line Series sníženým sportovním podvozkem, který je však standardním příplatkovým prvkem.

Na výstavu SEMA Show je tato úprava překvapivě decentní a právě proto se nám líbí. Výrazně větší zběsilosti můžeme očekávat každým dnem 🙂

 

Comments are closed.