„Cheat box“ aneb tisková konference Volkswagenu měla narušitele – video

Autor: Pavel Srp - 2. 3. 2016


Automobilky mívají při velkých autosalonech a výstavách tiskové konference, kde novinářům detailně představí své novinky nejen pro ten daný autosalon, ale také obecněji. Nejinak tomu bylo i včera u Volkswagenu.

Jenže když Jürgen Stackman představoval při tiskové konferenci automobilky Volkswagen novinky (nejen) pro ženevský autosalon, ještě netušil, co se na něj za pár okamžiků chystá. Během prezentace, kdy popisoval modernizovaný Volkswagenu up!, se k autu se slovy, že musí nainstalovat nový „cheat box“, přiřítil muž v oblečení nápadně připomínajícím to, jenž používají mechanici Volkswagenu.

Jürgena Stackmana to viditelně vykolejilo, aby také ne, když nic takového v plánu nebylo. Muž už z dálky volal, že musí do auta nainstalovat nový „cheat box“ (v překladu něco jako „krabičku na podvádění“), a pokračuje: „Pan Müller říkal, že dokud na to nepřijdou, bude to v pohodě.“ V ruce přitom třímá tmavou krabičku, na které je opravdu bíle napsáno „cheat box“. I když mu pan Stackman odvětí, že up! je skvělé auto a žádnou opravu nepotřebuje, může to nezastaví a v mžiku leží instalujíc krabičku pod předním nárazníkem. Netrvalo dlouho a k autu přiběhli také pánové v tmavých oblecích, kteří může ze země zvedli a následně odvedli z místa pryč. Měla to být narážka na problémy koncernu s emisemi svých vozů.

Onen muž ale není neznámý, jde o britského komika Simona Brodkina, který s podobným narušením tiskové konference nepřišel poprvé. Před rokem narušil například tiskovou konferenci FIFA.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru