I když už je snad topná sezóna na nějaký ten čas za námi, představíme vám kamna, která pro tu příští prostě musíte mít. Obzvlášť, pokud se řadíte mezi pravověrné fanoušky Volkswagenu. Narazili jsme na internetu na partu neuvěřitelně šikovných lidí, kteří mají ruce ze zlata a k tomu velkou fantazii a představivost.

Tahle dvojka si říká Creation Fabrication a jsou z Velké Británie. Pod jejich rukama jim vznikají kamna, topení a grily rozličných tvarů, mezi nimiž nechybí známé kreslené postavičky Minions. Ty ale teď nechme stranou, protože nás nejvíc baví jejich podání Volkswagenů Bus. Je to něco mezi klasickým busem a roztomilou kreslenou postavičkou. Jen si představte večerní idylku na dílně, kde k dokonalosti chybí už jen parta kamarádů a pivko. Tahle kamna vám budou široko daleko závidět.

Je tedy pravda, že nejsou úplně levná, ale ruční práce má holt svou cenu. Funkční kamna ve stylu Volkswagenu Bus vyjdou na zhruba 275 liber (10 500 Kč). A nemusíte se omezit jen jen na kamna, představa grilu ve tvaru loga Volkswagenu je také lákavá. 🙂