Letošní festival rychlosti v Goodwoodu byl nabitý těmi nejbáječnějšími automobilovými skvosty a to nejen ve formě vystavených exponátů, ale také ve formě vozů, se kterými přijeli jejich majitelé.

Jedním takovým návštěvnickým skvostem byl McLaren 570S, jehož majitel ho ale domů už nedovezl. Cestou totiž havaroval a z auta zbyla jen ohořelá kupa šroubků a podobných zbytků. Řidičem a majitelem auta byl čtyřiatřicetiletý Lee McClurg, který v autě v době nehody vezl i spolujezdce.

Během cesty domů mu prý pod auto vběhlo nějaké zvíře a on volantem otočil jen o kousek víc než bylo bývalo nutné. Nad vozem ztratil kontrolu a v plné rychlosti přerazil telegrafní sloup a naboural do domu stojícího u silnice. Náraz byl tak silný, že auto vybouralo kus zdi, která se na něj následně vysypala. V troskách McLarenu zůstala posádka zcela zaklíněna, a navíc auto začalo okamžitě hořet.

Jen díky duchapřítomným svědkům, kteří posádku vytáhli, skončilo vše „jen“ několika zraněními a nikoliv smrtí. Auto už dohromady nedá, a nějakou tu opravu bude potřebovat i dům. Smutný příběh, co myslíte?