Skoda-Kodiaq_plaz

Češi přijeli se svou Škodou Kodiaq do Chorvatska na pláž. Zapadli a už neodjeli

Autor: Radim Plachý - Zdroj: dnevnik.hr, TikTok - Ilustrační foto: Škoda - 19. 7. 2022


Chorvatsko je oblíbený dovolenkovým místem (nejen) českých turistů. Každý rok se jich se sjíždějí vyšší statisíce a nejinak je tomu i letos. Někteří z nich jsou ale až příliš sebevědomí, například ti z přiloženého videa. To ukazuje Škodu Kodiaq, s níž řidič dojel až na pláž, ale už z ní neodjel. Zapadl.

Video, které se objevilo na sociální sítí TikTok, publikoval i chorvatský magazín Dnevnik.hr. Natočeno bylo na oblázkové pláži na polostrově Pelješac, který je od Prahy vzdálen asi 1200 kilometrů. Jak je z videa vidět, jde o Škodu Kodiaq před modernizací, která má (zdá se) české registrační značky. Ačkoliv jde o verzi s pohonem všech čtyř kol, v bílých oblázcích na pláži i tak uvízlo. S vyjetím se snaží pomoci i dva muži, kteří auto tlačí zpředu, ale to se kvůli protáčejícím se kolům spíše zahrabává čím dál víc. Nepomohlo ani to, když kola podložili kamennými deskami.

@macccmaccc_

#fyp #croatia #peljesac #tourist #skoda #beach

♬ original sound – djpliska

Jak to nakonec dopadlo, tedy zda se z pláže Škoda Kodiaq dostala sama anebo nikoliv, už video ani popisek videa neříká. Jisté ale je, že je z toho pořádná ostuda a pár šrámů si auto také jistě odneslo – minimálně odřená kola od kamínků, ve kterých uvízla, ale také možná dveře či blatníky od létajících kamínků. Na tuhle dovolenou posádka černého SUV jen tak nezapomene…

Štítky: , , , ,

1 názor na “Češi přijeli se svou Škodou Kodiaq do Chorvatska na pláž. Zapadli a už neodjeli”

  1. Podobní blbečci, co potřebují zbytečně dojet až kamsi si ostudu a problémy zaslouží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru