2019-toyota-corolla- (1)

Ceny u Toyoty nyní mnohem výhodnější díky limitované edici Prestige

Autor: Tisková zpráva - 8. 11. 2019


U Toyoty bude konec roku velmi příznivým obdobím pro nákup nového vozu. Stávající akční nabídka se rozšiřuje a nabízí benzínové varianty jednotlivých modelů za ještě lepší ceny. Vybrané modely jsou tak nyní k dostání s nulovým úrokem, a ve zcela novém stupni výbavy Prestige.

V rámci nabídky Prestige teď zákazníci výhodně pořídí Corollu sedan, hatchback či Touring Sports v ještě více specifikacích než doposud, vztahuje se také na novou generaci RAV4 a oblíbené C-HR s benzínovým motorem. Většina vozů z této nabídky je přitom ihned dostupná, odpadají tedy dlouhé čekací doby.

Toyota v Ženevě představí novou Corollu GR Sport a Corollu TREK

Zcela nově se v nabídce Prestige objevuje možnost financování s 0% navýšením nebo sníženým úrokem jak pro podnikatele, tak pro fyzické osoby. Na nabízené vozy se navíc vztahuje bonus při výkupu starého auta ve výši až 35 000 Kč.

Corolla sedan Prestige je tedy do konce roku k dostání už za cenu 419 900 Kč. Nový stupeň výbavy Prestige Tech stojí 449 900 Kč, u verze hatchback 509 900 Kč a u verze Touring Sports je výbava Prestige Tech Style za 559 900 Kč . V ceně velmi dobře vybaveného vozu zákazník dostane zdarma i příslušenství, jako jsou chromované lišty dveří a zavazadelníku, plastovou rohož do zavazadlového prostoru i sadu zimních pneumatik. Paket Tech dále zahrnuje vyhřívaná přední sedadla, elektricky ovládanou bederní opěrku u řidiče, senzor deště nebo třeba rozšířené parkovací asistenty.

Podobně výhodně jsou k dostání také další modely. Toyota C-HR Prestige je už za 499 900 Kč, RAV4 Prestige začíná na 719 900 Kč, s pohonem všech čtyř kol je ke koupi již za 769 900 Kč.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru