Carlex Design spojili síly se slavným umělcem a přetvořili Volkswagen Transporter

Autor: Anina Russová - 4. 10. 2018


Polští Carlex Design se specializují na interiéry a odvádějí vážně perfektní práci. Jedním z nejnovějších projektů je i kompletní přečalounění interiéru Volkswagenu Transporter. Tan nyní v podání této tuningové společnosti ukazuje, že i když potřebujete odvézt spoustu lidí nebo věcí, můžete jezdit zatraceně stylově.

Carlex Design se u Transporteru rozhodli spolupracovat s umělcem jménem Jeral Tidwell. To je grafický designér, který má za sebou spolupráci s takovými hvězdami jako jsou například Kid Rock, Foo Fighters, Sheryl Crow nebo Dick Dale. Všem těmto celebritám připravoval obaly na CD, plakáty ke koncertním šňůrám a zpěvákovi z Foo Fighters prý dokonce navrhoval i tetování. Jeho styl stojí a padá na lebkách všeho druhu a všeho designu, což se projevilo i na konečné podobě Volkswagenu.

Poláci se tentokrát nezaměřili jen na úpravu interiéru, ale i na změny na karoserii. Ta dostala nové, ostřeji tvarované nárazníky, karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek, jiné boční prahy a koncovky výfuku. Poté se do práce vrhl právě Jeral Tidwell, který na šedo-žlutou karoserii vytvořil černou lebku. Umístil ji v zadní části auta. Lebka se objevuje i v interiéru, a to ve výrazně žlutém provedení. Na černých sedačkách, které jsou od Carlex Design čalouněny do kombinace kůže a Alcantary, to vypadá velmi dobře.

Upravený Volkswagen Transporter dostal také o 20 mm snížené pružiny Eibach a nová kola obutá do pneumatik Pirelli P Zero. Celý výsledek se dostal pojmenování Jeral Tidwell Limited Edition, nicméně slavný designér má smůlu. Volkswagen Transporter generace T6 se v Americe, kde žije, neprodává, takže si svůj výtvor koupit nemůže. Jedině, že by se Carlex Design pochlapil a jedno z aut mu poslali. Ani tak by s ním ale na silnici nemohl…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru