Carlex Design se často specializuje na exkluzivní úpravy interiérů luxusních aut. Více se odvázal před několika týdny při práci na Mercedes-Benzu G 500 4×4², kdy ale své síly spojil s dalším úpravcem. Jinak jeho práci známe spíše z vozů Ferrari nebo Cadillacu. Své schopnosti na poli luxusních interiérů ale ukázali i v u nás velmi populární Škodě Fabia.

Tentokrát se ale pustil do čistokrevného pracovního nástroje. Dokonce v úpravách takových vozů hodlá pokračovat, a k tomuto účelu založil speciální divizi s názvem Pickup Design. Hilux není prvním pick-upem, který rukama Carlex Designu prošel, ale je rozhodně tím nejvýraznějším.

Výsledek dostal jméno Hilly a úpravce dá vzniknout jen několika málo kusům. V galerii si pak můžete prohlédnout první dva. Na těch je vidět, že si Carlex Design pohrál jak s barevným provedením, tak třeba s exteriérem auta. Tomu byly hodně rozšířeny blatníky a také přidány spoilery. Nechybí ale ani nová přední mřížka, diodová světla v přední části auta nebo velká světelná LED rampa. K tomu všemu úpravce přihodil zvýšený podvozek, pevná, ale lehká kola a off-roadové pneumatiky.

Lehce se pracovalo i uvnitř, kde nově najdeme čalounění černou kůží s červenými detaily sportovní volant nebo třeba kožené výplně dveří.

To vše už Carlex Design nabízí k prodeji. Jen to nevyjde úplně lacino. Auto i s úpravami si cení na 176 400 zlotých, tedy asi 1 058 000 Kč. Kupovat můžete ale i v eurech, kde je ta cena samozřejmě trošku vyšší. Carlex Design ji stanovil na 44 100 eur, tedy asi 1 150 000 Kč.