Co si budeme povídat, interiér Škody Fabia, obzvláště pak v nejnižší výbavě, nestojí za moc. Spousta plastu a laciných materiálů díru do světa udělat nemohou. Nedávno jsme testovali Fabii ve verzi Monte Carlo, a tam už to bylo mnohem lepší. Ale to, co s interiérem Fabie předvedli v Carlex Design, je ještě o mnoho stupňů výše.

Použili totiž tu nejjemnější hovězí kůži a potáhli s ní prakticky vše. Nově tak kožený kabát nesou sportovní sedačky, volant, řadicí páka, středová konzole, výplně dveří i celá palubní deska. Vše dostalo kontrastní červené prošívání, které interiér úžasně rozsvítilo. Překvapivě ale nechali v sériovém provedení dekor interiéru provedení v klavírové černé. Pokud by sáhli po motivu dřeva, jistě by cena vyskočila ještě o fous výš.

Celý tento projekt je nazván Birdman a byl navržen i vyroben na přání konkrétního zákazníka. Celkem by nás zajímalo, jak je k tomu vyladěný exteriér auta, jistě to bude stát za to. Majitel neprozradil, kolik za tuto exkluzivní úpravu dal, ale jistě to bude mnohem více, než je cena samotné Fabie.

Přečtěte si také:  Ken Block spatřen se svým upraveným Mustangem v Detroitu, natáčí nové video?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!
  • 2
    Shares