Cam Shaft a PP Performance Tuning Shop představili na Worthersee projekt s názvem 7Down

Autor: Anina Russová - 4. 5. 2015


Každoročně se v květnu do Rakouska k jezeru Worthersee sjíždí neuvěřitelné množství více či méně upravených aut hlavně koncernu Volkswagen všech roků výroby a stavů. Ačkoliv je letos oficiální termín akce až 13.-16. května, bývá pravidlem, že tradičně i ty nejzajímavější kousky jsou k vidění zhruba 14 dní předtím.

Každý rok se u jezera prezentují kromě jedinců také různé tuningové společnosti nebo samy automobilky. My vám ted prostě musíme ukázat počin dvou tuningových společností – Cam Shaft a PP Performance Tuning Shop. Spojily se a představily hodně originální a hodně zdařilou úpravu Volkswagenu Golf GTI sedmé generace. A udělaly to neuvěřitelně jednoduše.

Auto dostalo v prvé řadě vzduchový podvozek, díky němuž se nejen takřka plazí po zemi, ale hlavně vyniknou skvělá kola Vossen Wheels. Exteriéru dal vyniknout především skvělý polep inspirovaný limonádou 7 Up. Každá strana auta je trochu jiná a tenhle styl drží i kola. Na každé straně mají jinou a barvu.

Pod kapotou má standartní GTI 2,0 litrový přeplňovaný benzínový čtyřválec, který disponuje v závislosti na modelu buď 220 nebo 230 koňmi. V PP Performance Tuning Shop sice oficiálně neprozradili, jak zásadní úpravou tenhle vůz prošel, ale šušká se o tom, že pod kapotou je zhruba 280 koní.

Tahle úprava nás hodně baví, a proto se ptáme: Je někdo z vás u jezera? Viděli jste tohle GTI naživo? Pište vaše dojmy, zážitky a posílejte fotky!

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru