Když došlo k odhalení původního Stiga, mýtické bílé postavičky z pořadu Top Gear, helmu sundal kaskadér a závodník jménem Ben Collins. Co se děje s aktuální Stigem není úplně jasné. Možná v pauze mezi natáčením tluče helmou o kovové mříže bazaru, kde stojí Porsche 911 GT3, je však jasné, že Ben Collins šel dál. Kromě závodění a natáčení kaskadérských scének pro celovečerní filmy jsme ho mohli vidět například při testech nového Fordu Mustang.

Spolupráce s Fordem funguje i nadále a my se můžeme podívat na další plody jejich práce. Nyní se bývalý „The Stig“ posadil za volant nového ostrého hatchbacku Ford Focus RS, aby vám ukázal, jak vlastně fungují jednotlivé jízdní režimy. Režim Normal je tu pro vaší paní, když bude mít Fiestu v servisu a bude potřebovat na nákup, Sport je už zajímavější, ale nejvíce zábavy si samozřejmě užijete s módy Track a Drift.

Nezapomeňte, že Ford nedávno spustil výrobu ostrého Focusu, jehož cena začíná na 915 900 Kč a pod kapotou najdete přeplňovaný čtyřválec 2.3 EcoBoost, který v tomto modelu dosahuje maximálního výkonu 350 koní (257 kW). Ale hlavně, Ford nově do tohoto modelu montuje pohon všech čtyř kol. A to, jak dokazuje Ben Collins, nabízí úplně novou dimenzi zábavného svezení.