Bulvární fotograf v rámci umění zapálí Rolls-Royce Silver Shadow – video

Autor: Anina Russová -   17. 10. 2014


Pojem „umění“ a jeho význam vždy byl, je a bude velice diskutabilní. Jedni za umění považují klasiku jakou je třeba Mona Lisa, jiní bílé plátno s černou tečkou uprostřed. To, co za umění považuje Tyler Shields, je poněkud zvrácené…

Tenhle milovník bulváru, který se rád zaměřuje především na potížistku Lindsey Lohan, se rozhodl natočit scénu inspirovanou slavnou dvojicí Bonnie a Clyde, kterým ale jeden z jejich útěků po loupeži nevyjde.

Hlavní roli si zahrála dvojice herců, ale hlavně krásný Rolls-Royce Silver Shadow, který to bohužel odnese. Scénář se točí kolem toho, že se Bonnie s Clydem nepodaří únik tak, jak si ho plánovali, a aby zahladili stopy, auto zapálí a nechají vybouchnout. Celý krátký film vznikl pouze pro účely následného promítání v jedné z lonýdnských galerií.

Majitel Rolls-Royce sám přiznal, že když auto, mimochodem ve skvělém stavu, před pár měsíci koupil, mnoho přátel ho přemlouvalo, ať si ho nechá. Chvíli nad tím prý i přemýšlel, ale nakonec mu takový kousek přišlo zbytečné vlastnit. Když už si myslíte, že takový blázen může být jen on, tak vás nakonec překvapí jeho žena. Ta se totiž proslavila tím, že říkala umění tomu, když na kusy roztrhala a rozstříhala kabelku, která se jmenuje Birkin bag. U nás je hlavně pro dámy známá jako „birkinka“. Jde o opravdu luxusní kabelku, abyste pochopili o čem mluvím, stojí kolem 100 tisíc dolarů a čeká se na ni až rok. Prostě zvláštní rodina. Velice zvláštní!

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *