Představovat vám bulharského úpravce Vilner, který se specializuje na přetváření interiérů, jistě nemusíme. Díky jejich aktuálnímu projektu si navíc můžeme připomenout to, že interiéry byly dříve plné tlačítek a doteková obrazovka byla spíše vzácností.

Společnost Vilner už představila řadu velmi odvážných projektů a ten aktuální se řadí mezi ně. Interiér po jejich zásahu je extrémně výrazný a přesně takový bude muset být i majitel takto upraveného interiéru. Někdo, kdo má rád tlumené barvy, by v tomto konkrétním Range Roveru Autobiography nejspíš trpěl na migrény.  

Přečtěte si také:  Vilner upravil Volkswagen up! GTI. Je to decentní a vkusné

Úpravce totiž původní béžovočerný interiér celý přečalounil a to do oranžovohnědé kůže. Vše, co bylo obloženo černým plastem, je nově dřevěné. Ano, opravdu dřevěné, žádné plastové imitace! Strop pak úpravce potáhl oranžovou Alcantarou a veškeré obložení dveří dostalo kožené čalounění s výrazným vzorem, který je totožný s tím, který mají autosedačky.

Vilner standardně nepřepracovává exteriéry, ale tentokrát udělal malou výjimku. Pro Range Rover si připravil sadu karbonových doplňků, mezi kterými nechybí kryty zpětných zrcátek, detaily do nárazníků nebo bočních prahů. K tomu pak přidal 21palcová černá kola a sportovněji znějící výfukový systém.