S Veyrony se nám roztrhl pytel 🙂 Po tom, co jsme si v úterý představili Bugatti Veyron Super Sport „Edition Merveilleux“, si dnes něco povíme o Bugatti Veyron „Linea Vincero“ od tuningového úpravce MANSORY. Tento týden doputoval jeden ze tří upravených kusů do Ruska.

mansory-bugatti-veyron

Co se ale skrývá pod jménem: Bugatti Veyron „Linea Vincero“? Jde o upravený Bugatti Veyron 16,4 s přeplňovaným „osmilitrovým“ šestnáctiválcem, který produkuje 1109 koní a 1310 Nm točivého momentu (série má 1001 koní a 1250 Nm). „Mírný“ nárůst výkonu má na svědomí zejména jiné sání a upravené výfukové potrubí.

Zvenku MANSORY přidává karbon na téměř všech dílech karoserie… Jiný je přední nárazník a maska, ve které najdete stylizovanou linku V, boční prahové nástavce a zadní difuzor. Vyměněna byla také originální kola za zbrusu nové kované kousky.

O facelift nebyl ochuzen ani interiér, kam úpravce nainstaloval nové exkluzivní designové prvky, jako jsou například LED osvětlení, nově očalouněné sedačky, obložení dveří a palubní desky.

Limitovaná edice Bugatti Veyron 16.4 „Linea Vincero“ je k dispozici na objednávku v Prestige Cars v Abu Dhabi za částku, která (překvapivě) nebyla zveřejněna.

-PS-