Bugatti Veyron jak jej neznáte. Takhle vypadá zmenšený model za sta tisíce – video

Autor: Anina Russová - 30. 8. 2017


Jestli máte stejně jako my rádi auta, pak určitě doma máte alespoň jeden automobilový modýlek. Určitě věříme i tomu, že se mezi vámi najde pár až lehce fanatických sběratelů, kteří jsou za ten jeden správný model ochotni dát půl výplaty. A možná i celou. :)

Máme pro vás teď velmi speciální tip na další kousek do sbírky, ale obáváme se, že kvůli němu budete muset prodat jedno ze svých reálných aut. Jde totiž o model Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, který je ručně vyroben tak, aby naprosto dokonale kopíroval svou velkou a reálnou předlohu. A povedlo se to na výbornou!

Však také k jeho výrobě poskytlo plány samotné Bugatti a jen na vývoji pracovali experti takřka tři tisíce hodin. Samotné ruční skládání všech dílů trvalo asi 310 hodin titěrné práce. Je to hodně, ale model je také plně funkční, a to včetně blinkrů nebo osvětlení interiéru. Funkční je dokonce i zadní přítlačné křídlo. Ještě dodáme, že výsledek té náročné práce je měřítko modelu 1:8.

Není se tak čemu divit, že cena je opravdu vysoká. Máte-li zájem, pak si připravte 15 tisíc dolarů, tedy v přepočtu asi 330 tisíc korun.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru