Lewis hamilton mercedes

Budete závidět nebo se vám udělá špatně? Lewis Hamilton potrápil sličnou spolujezdkyni v ostrém Mercedesu

Autor: Anina Russová - 5. 10. 2017


Sedět na sedadle spolujezdce při opravdu ostré jízdě chce trochu masochismu, odvahy a možná krapet sebemrskačství. Tedy alespoň v případě, že se posadíte vedle hvězdy F1 Lewise Hamiltona a to do ostrého Mercedes-AMG GT.

Už samo to auto budí velký respekt. Když si ale za jeho Alcantarou potažený volant sedne jedna ze současných největších hvězd F1, dá se odtušit, že jízda to bude parádní. A také že byla.

Mohla by nám o tom vyprávět motoristická novinářka Rosanna Tennant, která má i na okruzích naježděno dost a dost. Prý miluje rychlou jízdu, a tak nabídka vyzpovídat Lewise ohledně F1, navíc za volantem na okruhu se prostě nedala odmítnout. Jenomže to, chudák, ještě nevěděla, co ji čeká.

Lewis je prostě profík, řídit umí jako málokdo na světě, a navíc ho rychlá jízda opravdu baví. Ačkoliv se Rosanna snažila udržet téma, ptát se, a ještě se u toho tvářit pokud možno inteligentně, zhruba čtvrtá zatáčka znamenala konečnou. Lewis si auto i okruh užíval, dokonce si zvládal povídat, a to i přesto, že zatáčky jezdil tak rychle, že se nám i u počítače tají dech.

Nejvtipnější na tom všem ale je, že Lewis u své jízdy celou dobu vypadá jako malý kluk u počítačové hry. Chudák novinářka oproti tomu vypadá, že každou chvíli omdlí. :) Ale stejně ji závidíme!

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek