Zacoe-BMW-M8-GranCoupe-tuning

BMW řady 8 je designově zajímavé auto už z výroby, ale proč mu ještě nepomoci. Proto tuningová společnost Zacoe představuje karbonový paket, který si na auto můžete pořídit. Připraveno je pro karosářské varianty Coupé i Gran Coupé.

Asijský úpravce Zacoe připravil designové doplňky z karbonu, které nabízí majitelům BMW řady 8. V první řadě jde o úplně nový přední nárazník, který designově odkazuje na nové BMW řady 4, respektive modely BMW M3 a BMW M4. Nárazník totiž dostal velké ledvinky, které jsou na výšku prakticky přes celý nárazník.

Přečtěte si také:  Druhá generace BMW řady 2 Active Tourer se představuje. Na český trh dorazí v únoru

K tomu je tu i nový přední spojler pod nárazník, nástavce prahů, difuzor do zadního nárazníku, ale také nápadné zadní křídlo, které vypadá trochu jako z Rychle a zběsile. Designový celek dotvářejí černá kola s pěti dvojitými paprsky.

Jak vidno z fotografií, pro modely řady 8 Coupé i řady 8 Gran Coupé, vypadají doplňky takřka stejně, liší se jen tvarem, aby šly namontovat na karoserii. Velmi pravděpodobné je také to, že se doplňky budou dát namontovat i na kabriolet BMW řady 8.

Přidat komentář