BMW zanedlouho uvede na český trh novou generaci otevřeného prémiového modelu střední třídy – BMW řady 4 Cabrio. Čtyřmístný automobil s pevnou skládací střechou sdílí svoji techniku s BMW řady 4 Coupé. Technickou spřízněnost lze nalézt také s BMW řady 3, od níž se BMW řady 4 oddělilo.

Nové BMW řady 4 Cabrio, které u oficiálních prodejců BMW lze objednávat již nyní, se drží filozofie svého předchůdce (BMW řady 3 Cabrio). S využitím nejmodernějších technologií svým řidičům poskytuje více možností nejen v oblasti individualizace, ale také komfortu, sportovního charakteru a v neposlední řadě i typické radosti z jízdy. Na zcela nové úrovni je také poměr mezi nabízenou dynamikou a spotřebou paliva.

Na přání je pro nové BMW řady 4 Cabrio k dispozici také nejnovější generace zábavního, komunikačního a informačního systému Professional, včetně služeb BMW ConnectedDrive využívajících připojení k internetu, které jsou od podzimu 2013 připraveny v češtině také pro české zákazníky. Nepřetržitě po 24 hodin je například k použití Informační služba přístupná přímo z automobilu, která je schopna poskytnout nejrůznější praktické informace, a ty zaslat přímo do systému automobilu.

Ceny nových vozů BMW řady 4 Cabrio:
BMW 428i Cabrio        1 267 500 Kč
BMW 435i Cabrio        1 402 500 Kč
BMW 420d Cabrio       1 182 500 Kč

Oficiální uvedení BMW řady 4 Cabrio na český trh proběhne 1. 3. 2014.

Tisková zpráva/-PS-