bmw_news-aplikace-1

V uplynulých dnech byla do milionů vozů BMW zavedena přepracovaná aplikace BMW News. Díky této aktualizaci se aplikace News stává rozsáhlou, snadno dostupnou a inteligentní zpravodajskou službou ve vozidle, kterou lze přizpůsobit na míru každému zákazníkovi. BMW tak nyní nabízí vylepšenou službu, jež uspokojí zvyšující se poptávku zákazníků po zprávách na vyžádání a infotainmentových podcastech.

Klíčovými novými funkcemi jsou personalizované a inteligentní filtrování zpráv, výrazně vyšší kvalita zvuku a zavedení zpravodajských kanálů. Přístup ke zprávám bude nyní stejně snadný a zábavný jako poslech rádia, čas strávený ve voze bude nyní více odpovídat skutečným zájmům a potřebám jednotlivých zákazníků, protože bude přizpůsoben jejich požadavkům.

Přečtěte si také:  Zimní drifty ho stály jeho BMW. Od rozpáleného výfuku shořelo celé auto

Nové funkce:

  • Díky zavedení personalizovaných zpráv si zákazník může vybrat kategorie a dostávat zprávy pouze o tématech, která ho zajímají. Prostřednictvím dodatečného „lajkování“ jednotlivých příspěvků se inteligentní aplikace průběžně učí preference zákazníka, což jí umožňuje ještě přesněji přizpůsobit výběr poskytovaných zpráv.
  • Personalizované zprávy a nejzajímavější novinky jsou poskytovány ve vysoké zvukové kvalitě, která je zárukou pohodlného a příjemného poslechu. Namísto počítačového převodu textu na řeč je obsah předčítán nahlas reproduktory. Zákazníci mohou obsah filtrovat podle země a jazyka.
  • Díky integraci dalších a hlavních poskytovatelů zpravodajství nabízí aplikace News výrazně větší rozmanitost zpravodajských relací.
  • Díky kombinaci krátkých nejzajímavějších zpráv a delších reportáží poskytují zpravodajské kanály příjemnější informační zážitek. Délku trvání zpravodajských kanálů lze upravit podle osobních preferencí, a to jak pro dlouhé, tak pro krátké cesty. Informační kanály lze spustit jedním kliknutím.

bmw_news-aplikace-2

Zdokonalení aplikace BMW News vycházejí ze zpětné vazby vybraných testovacích skupin zákazníků, kteří aplikaci News ve vozidle dlouhodobě testovali v reálných podmínkách. V souladu s touto zpětnou vazbou se vývojáři zaměřili zejména na zlepšení kvality zvuku, intuitivnost ovládání a požadavky na personalizované inteligentní předvolby.

Přečtěte si také:  V neděli se na mostecký okruh sjedou majitelé BMW M. Premiéru tu bude mít i exkluzivní M5 CS

Dostupnost

Aplikace News od BMW je integrovanou aplikací ve vozech s BMW Operačním systémem 7. Díky své flexibilitě nevyžaduje vzdálenou aktualizaci softwaru. Nutná je ale minimálně verze 20-11 BMW Operačního systému. Vozidla BMW, která splňují minimální požadavky, obdrží aktualizaci aplikace News do vozidla automaticky v následujících dnech a týdnech.

Jako první budou moci novou aplikaci News využívat zákazníci s příslušnými vozidly na evropských trzích (DE, UK, FR, ES, CH, AT, IE). V průběhu roku bude aplikace News rozšířena i do dalších zemí po celém světě.

bmw_news-aplikace-3

Obecné informace o vzdálené aktualizaci softwaru Remote Software Upgrade a BMW Operačním systému 7

BMW Operační systém 7 a Remote Software Upgrade umožňují od roku 2018 řidičům BMW rychle a snadno aktualizovat jejich vozidlo na nejnovější verzi softwaru. Nové funkce se do vozu pohodlně instalují dálkově. Instalační soubory jsou připraveny ve vozidle na pozadí, přičemž instalace i rozsáhlých aktualizací málokdy zabere více než 20 minut.

Přečtěte si také:  Test BMW 118i (2021)

Zákazníci jsou o dostupné vzdálené aktualizaci softwaru informováni prostřednictvím aplikace My BMW nebo na kontrolním displeji ve vozidle. Verzi softwaru lze také zobrazit v nastavení vozidla v menu Remote Software Upgrade, kde si zákazník dostupné aktualizace může také vyhledat. Remote Software Upgrade je nyní k dispozici ve více než 20 modelech BMW, a tedy téměř pro celou aktuálně nabízenou flotilu vozů BMW. Pro instalaci do vozidla je nabízena pouze nejbližší možná aktualizace. Zákazník si nikdy nemůže nainstalovat nesprávnou verzi.

Přidat komentář