bmw_ix-vanocni_film-2021

BMW natočilo vánoční film s hvězdným obsazením. Christoph Waltz na útěku před Vánocemi potkává Olivera Zipse a BMW iX

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: BMW -  21. 12. 2021


Znovu se jim to podařilo. Poté, co držitel Oscara Christoph Waltz hrál hlavní roli ve světové premiéře BMW iX na #NEXTGen 2020, nyní hraje v novém vánočním filmu BMW. Ve filmu se setkává se dvěma starými známými: Oliverem Zipsem, předsedou představenstva BMW AG, a BMW iX. Podporují je Alex Hirschi, známá jako Supercar Blondie, hvězdná designérka Alexa Chung a Kai Langer, šéfdesignér BMW i, kteří se v klipu také objeví.

Spolupráci Christopha Waltze s BMW Group inicioval Oliver Zipse. Společnost spolupracuje s avantgardními průkopníky z oblasti ekologie, společenských věd, módy, sportu, hudby, filmu a dalších kulturních oborů. Cílem je vytvořit hlubší porozumění potřebám, přáním a trendům budoucnosti. Zipse vyzval tohoto herce, aby vstoupil do kritického dialogu s designéry, vývojáři technologií a odborníky na strategii z BMW Group. Jeho otevřenost, pragmatismus a lehká netrpělivost dodaly společnosti BMW Group důležité podněty. Nyní tato spolupráce pokračuje.

Přečtěte si také:  Světovým autem roku se stal elektromobil. Vítězství si připsal Hyundai IONIQ 6

Výsledkem je klip filmových kvalit, hra na kočku a myš zasazená do nádherného prostředí vánočního filmu. Je vzrušující a napínavý a nechybí v něm jemný smysl pro ironii a komiku. Vánoční film BMW začíná v Mnichově. V centrále BMW je pozdní odpoledne a blíží se klasické BMW 3.0 CS. Řidič vystoupí a my vidíme, kdo to je: Christoph Waltz.

Je na cestě na schůzku s Oliverem Zipsem a BMW iX, novou technologickou vlajkovou lodí BMW Group, která představuje budoucnost společnosti a zaujme čistě elektrickým pohonem, udržitelností, průkopnickým designem a luxusním komfortem v interiéru. Tyto věci jsou pro Christopha Waltze důležité. Herec se intenzivně zabývá ekologickými aspekty udržitelných technologií pohonu. Oceňuje prémiovou kvalitu, technologickou preciznost a smysl pro detail. Na Vánoce si ale moc nepotrpí.

Na útěku před Vánocemi

Na recepci dojde k záměně. Poté, co se Waltz ohlásí na svou schůzku s Oliverem Zipsem, je mu řečeno, že je pozván na vánoční večírek BMW. Tam ho má odvést zaměstnanec ve vánoční čepici. Waltz se zarazí. Je to předehra k zábavnému útěku, v němž Christopha Waltze zajímá jediné: vyhnout se všemu, co souvisí s Vánocemi. Což se neukáže být tak snadné.

Přečtěte si také:  Ředitelské auto na Tour de France má střešní okno z prvního Superbu a je upravené. Prozkoumali jsme ho

Christoph Waltz doufá v podporu dvou slavných hostů

Waltz si razí cestu přes BMW Welt, když najednou zaslechne hlasy. Ve vánočním filmu se objeví další dva slavní hosté: Kai Langer, šéfdesignér BMW i, a módní návrhářka Alexa Chung. Radost ze setkání se mu rychle vrátí, když zjistí, že tito dva jsou také na cestě na vánoční večírek BMW.

Při hledání cesty ven se herec setkává s další známou tváří. Alex Hirschi alias Supercar Blondie stojí vedle zakrytého modelu BMW. Právě se chystá vozidlo odhalit, když na scénu vtrhne Waltz. Supercar Blondie si hlasitě stěžuje, ale to už Waltz zmizí ze scény.

Christoph Waltz se rozběhne, vběhne do jiné místnosti a myslí si, že je konečně v bezpečí. Otočí se a zjistí, že stojí uprostřed vánočního večírku BMW. Přistoupí k němu Oliver Zipse, předseda představenstva BMW AG, a ťuknou si skleničkami. Herec se uvolní.

Přečtěte si také:  Modernizované Audi Q4 e-tron přiváží delší dojezd a vyšší hospodárnost

Happy end s BMW iX v červené barvě Aventurine Red

Vánoční film BMW by nebyl pravým vánočním filmem bez šťastného konce. Jak příběh skončí, to se dozvíme na konci klipu. Prozradíme jen tolik: Jde také o BMW iX v červené barvě Aventurine Red, které nenechává nic náhodě. Obzvlášť o Vánocích.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *